FAQ

Zeall je zcela unikátní jídlo vyrobené pouze z přírodních surovin té nejvyšší kvality, které dodá Vašemu tělu i mysli vše co potřebuje.

Dospělý člověk v průměru potřebuje 2000 kilokalorií denně. Každá porce Zeallu je vytvořena tak, aby obsahovala 1/5 denní potřeby energie (tj. cca 400kilokalorií) spolu s optimální kombinací vysoce kvalitních tuků, proteinů, vitamínů, minerálů a dalších látek, jako jsou např. antioxidanty a fytonutrienty, v přírodní, vysoce vstřebatelné formě. Jinými slovy - ano, Zeall je kompletní, "ultra" zdravé jídlo.

Ano! Zeall je přirozeně bezlepkový.

Ano! Zeall je kompletně veganský - tj. neobsahuje žádné suroviny živočišného původu.

Ne! Zeall obsahuje pouze přírodní, geneticky nemodifikované suroviny té nejvyšší kvality, které přirozeně obsahují vysoké množství zdraví prospěšných vitamínů, minerálů a fytonutrientů.

Ne, soju považujeme za potenciálně problematickou surovinu a proto ji nepoužíváme (ani přísady z ní vyrobené).

Ne, Zeall neobsahuje žádná umělá sladidla.

Naší snahou je, aby Zeall obsahoval co nejméně alergenů. Zeall nicméně obsahuje vysoce kvalitní makadamové ořechy a mandle (a může obsahovat i stopy jiných ořechů), které mohou být potenciálně alergenní.

Zeall obsahuje vyvážený mix bílkovin z hrachu, lněného semínka, kokosu a ořechů.

Zeall je nízkosacharidový a je dokonce určen pro ketogenní stravování. Jeho glykemický index je proto velmi, velmi, velmi nízký!:-)

Ketogenní / nízkosacharidové stravování jako takové není redukční dietou, nicméně se jedná o velmi účinný nástroj při hubnutí, neboť pomáhá tlumit pocit hladu a také podporuje spalování tuků. Zeall Vám během hubnutí pomůže dodržovat zásady nízkosacharidového stravování a přitom držet kalorie pod kontrolou.

Zeall je obecně možné považovat za velmi zdravé jídlo pro všechny dospělé osoby. Není však určen pro těhotné ženy a chronicky či vážně nemocné osoby.

Zeall je obecně možné považovat za velmi zdravé jídlo pro všechny dospělé osoby. Není však určen pro těhotné ženy a chronicky či vážně nemocné osoby.

Obecně nedoporučujeme Zeall dětem mladším čtyř let, protože jejich požadavky na výživu jsou stále velmi specifické. Co se týče starších dětí a teenagerů, Zeall může bezpochyby posloužit jako zdravá svačina a jako protiváha hranolků a limonád. Přesto však obecně nedoporučujeme, aby děti a teenageři významně omezovali přísun sacharidů bez předchozí konzultace s lékařem, neboť to v krajním případě může vést k zpomalení či utlumení vývoje dítěte.

Zeall je nutričně vyvážené přírodní jídlo té nejvyšší kvality, které Vám bez jakýchkoliv kompromisů dodá všechny potřebné živiny během Vašich nabytých dní. Poskytne Vám energii a svobodu, abyste se mohli věnovat tomu, co je důležité. Jeho cílem však není stát se náhradou pestré stravy. Také jsme přesvědčeni, žemožnost dopřát si dobré jídlo v restauraci, či si s rodinou a přáteli užít společnou večeři, patří mezi potěšení, na která bychom nikdy neměli zapomínat.

Odborné studie ukazují, že nízkosacharidové či dokonce ketogenní stravování může pomoci zlepšit Vaši fyzickou kondici, vytrvalost, obnovu a dokonce podpořit tvorbu svalové hmoty. Zeall je pro to ideálním jídlem. Zeall je zároveň skvělé jídlo po cvičení, neboť každá porce obsahuje více než 20 gramů vysoce kvalitních proteinů s vyváženou strukturou aminokyselin a vysokým obsahem BCAA, spolu s dalšími nutrienty, které Vaše tělo potřebuje pro to, aby bylo v té nejlepší kondici.

Všechny objednávky nad 1000Kč v rámci ČR a SR mají poštovné zdarma. Co se týče dodávek mimo tyto země, kontaktujte nás prosím napřímo na info@zeall.eu, abychom Vám mohli dát konkrétní nabídku.

Ano, dodáváme. Pro více informací o podmínkách a poštovném nás prosím kontaktujte na info@zeall.eu

Snažíme se, abychom všechny Vaše objednávky v rámci ČR a SR dodali do Vašich rukou do tří pracovních dnů. U dodávek do zahraničí tato doba může být delší.

Snažíme se vyhovět Vašim objednávkám co nejrychleji a proto obecně není možné tyto objednávky měnit či rušit. Nicméně se snažíme maximálně vyhovět Vašim požadavkům. Pokud si tedy přejete udělat ve Vaší objednávce dodatečně změny, kontaktujte nás prosím co nejrychleji na info@zeall.ceu a spolu s uvedením Vaší objednávky, pokusíme se Vám co nejvíce vyjít vstříc.

Zároveň platí, že veškeré zboží, které nebylo otevřené či použité, je možné vrátit a požadovat vrácení peněz.