Naše mise

Aktivní život

Aplikujeme nejnovější poznatky v oblasti výživy a zdraví a vybíráme pro vás ty nejlepší suroviny. Právě ideální kombinace těch správných přírodních surovin poskytne skutečnou výživu tělu i mysli.

Naše hodnoty

Z našeho poslání najít tu nejlepší stravu nechceme nikdy slevit.
Proto se vždy řídíme těmito zásadami:

Vycházíme z nejnovějších
vědeckých poznatků
Ve spojení s výzkumnými institucemi a vědci v oblasti výživy a biochemie testujeme a volíme tu nejvhodnější nutriční skladbu našich produktů tak, aby zajistily dlouhodobé zdraví, optimální fungování metabolismu a maximalizovaly fyzickou a psychickou výkonnost.
Používáme jen 100%
přírodní ingredience
Důvěřujeme přírodě. Věříme, že rostlinami vyprodukované živiny, přirozeně doprovázené tisíci nejrůznějšími fytonutrienty, enzymy a dalšími pomocnými látkami, jejichž význam věda teprve začíná objevovat, jsou pro tělo vhodnější než synteticky vyrobené, izolované náhražky.
Nepoužíváme suroviny
živočišného původu
Od roku 1960 se světová produkce masa zečtyřnásobila, což kromě utrpení zvířat významně přispívá i ke změně klimatu, znečišťování přírody, odlesňování a plýtvání s vodními zdroji. Nechceme být součástí tohoto trendu. Naše výrobky proto nikdy nebudou obsahovat živočišné suroviny.

Příběh zakladatele

Byly doby, kdy jsem byl pro kariéru připraven udělat téměř cokoli. Času moc nezbývalo a jídlo bylo jen nutností a prostředkem k zahnání hladu. Nebylo mi ani třicet, když jsem poprvé pocítil negativní důsledky stravování a životního stylu na svém zdraví. Naštěstí jsem si jednoho rána řekl dost!

Rozhodl jsem se hledat způsob, jak svému tělu dodat vše potřebné a navíc ve formě, která bude kdykoliv k dispozici. Následující dva roky jsem strávil studováním odborných materiálů a diskutováním specifik zdravého stravování s profesionály. To vše s cílem vytvořit nejvyváženější jídlo na světě.

Postupně jsem zjišťoval, že několik desetiletí uznávané vědecké poznatky ohledně zdravého stravování dávno neplatí a že západní dietologický pyramidový koncept, stále prezentovaný laické veřejnosti jako koncept zdravé výživy, je pro nás ve skutečnosti zcela nevhodný.

Rozhodl jsem proto opřít své úsilí o nejnovější, nicméně prověřené vědecké poznatky a vytvořit optimální výživu v biologicky maximálně využitelné formě. Tak vznikl Zeall.

A tohle je teprve začátek příběhu. Náš tým se mezitím rozrostl o několik dalších skvělých kolegů a navázali jsme intenzivní spolupráci s několika vědeckými institucemi. Společně tak objevujeme další možnosti, abychom lidem pomohli zajistit zdravý a ničím neomezený život.

Buďte zdraví a žijte naplno!

Roman

Náš tým

Roman

Zakladatel
Opustil sféru korporátního bankovnictví a před sedmi lety spoluzaložil úspěšný start-up v oblasti energetiky, jehož hodnota je nyní cca 10 mil eur. Jeho vášní je vše, co se týká funkční výživy a vědy s tím spojené. Zeall je výsledkem jeho několikaleté snahy o vytvoření dokonalého zdravého jídla.

Diamantis

Spoluzakladatel a Marketing ředitel
Po dvaceti letech úspěšné kariéry v multinárodních firmách, kdy pobýval celkem v deseti zemích, se nakonec s rodinou usadil v Praze. Zde začal spolupracovat s podnikatelským inkubátorem a pomohl několika start-upům vyrůst z pouhého nápadu do prosperujícícho byznysu.

Jiří

Nadání pro technická řešení a dlouholetý zájem o alternativní stravu jej přivedly k technologiím ve specializované potravinářské výrobě, odkud má desetiletou praxi na vedoucí pozici.

Nicholas

Nadšenec adrenalinových vytrvalostních sportů. Účastnil se několika národních mistroství v triatlonu a Universal Sports Man a závodí ve sjezdu horských kol. Jako vášnivý atlet chápe zásadní význam zdravé a funkční stravy ve sportu.

Partneři